Skontaktuj się ze mną!

 
 
 
Agnieszka
Świetna Pani fotograf z pasją i milionem pomysłów w głowie!!! Fantastycznie się z nią współpracuje, co skutkowało już kilkoma sesjami z jej strony dla mnie. Każda okazja dobra: ciąża, ślub, chrzest a już niedługo komunia. Nie zaufam nikomu innemu :-) #polecamZczystymSUMIENIEM

Agnieszka
Monika
Bardzo zgrany duet w pracy, dzięki temu w jednej chwili (jak na przykład nakładanie obrączki), można mieć zdjęcia z dwóch perspektyw - męża i zony:) fotografowie bardzo wczuwają się w swoją prace, są świetnie przygotowani i bardzo pomocni! Zdjęcia - przepiękne! Do tego możliwość zamówienia albumu stanowiącego piękną pamiątkę. Natomiast podczas sesji plenerowej "sypią" pomysłami, potrafią wykorzystać zainteresowania, hobby pary do zrobienia oryginalnych i często szalonych zdjęć :) szczerze polecam :)

Monika
Wika
Dwie osoby - dwa różne punkty widzenia :-) Tym samym zostały uchwycone nie tylko ,,relacyjne" aspekty uroczystości, ale też wzruszenie, radość, uniesienie. Ważne, że fotografowie są otwarci na potrzeby i propozycje klientów.

Wika
Tancerka
Wybór fotografa z FemmePhoto to zdecydowanie trafny wybór, szczególnie gdy chcesz podarować najbliższym piękne wspomnienia. Fotograf spisał się na medal. Poza portretami rodzinnymi, zaproponował zdjęcia pełne emocji, energii i naturalności. Zależało mu na kreatywnych ujęciach i zdjęciach równie niepowtarzalnych jak nasza impreza. Dodatkowym atutem fotografa jest to, że potrafi pięknie pokazać ludzi w ruchu. Dzięki niemu mamy pamiątkę z pokazu tanecznego przygotowanego specjalnie dla Taty. Na koniec muszę dodać, że w FemmePhoto dba się nie tylko o efektowne zdjęcia, ale również o niemniej efektowne opakowanie. Dziękuję FemmePhoto!

Tancerka